شمعدان، یک رستوران بین المللی

شمعدان، یک رستوران بین المللی

رستوران شمعدان این روزها برای آنهایی که به دنبال یک رستوران مدرن و با تشریفات VIP می گردند یک پیشنهاد وی‍ژه دارد. پیشنهادی که می تواند رویاهای خیلی ها را محقق کند.
آنهایی که غذانورد هستند می دانند که شمعدان، یک  رستوران بین المللیِ با سابقه و اصیل است که سالها پیش توسط فرانسوی ها در منطقه جردن تهران افتتاح شد. این رستوران قبل از انقلاب با نام«شاندلیه» شناخته می شد و تا کنون هم به عنوان یکی از باکیفیت ترین و استانداردترین رستوران های کشور باقی مانده است.

در شمعدان تا قبل از این، یک منوی ویژه ارائه می شد که تقریبا اکثر افراد طبقه متوسط به بالا می توانستند با توجه به بودجه خودشان در این رستوران مدرن غذا بخورند(قیمت انواع غذاها در این منو بین 12تا 19هزار تومان است). ضمن اینکه منوی ویژه رستوران حق سرویس نداشت و تمام نوشیدنی ها با قیمت مندرج بر رو کالا ارائه می شد. همین موضوع هم سبب شد که خیلی ها روزهای هفته شان را در شمعدان بگذرانند تا شعار «شمعی برای همه» در این رستوران محقق شود. اما این روزها مدیریت شمعدان تصمیم گرفته است علاوه بر ارائه منوی وی‍ژه، منوی vip اش را دریک سالن مجزا و با ظرفیت محدود ارائه کند. منویی که می تواند شما را به رویاهایتان برای یک پذیرایی خاص و ویژه برساند.

اما این منوی ویژه چیست؟
در کشورهای اروپایی رستوران هایی از طرف افراد خاص یا غذانوردها مورد توجه قرار می گیرد که یا کلاسیک و تاریخی باشند و یا به لحاظ کیفیت و خدمات در سطح فوق مدرن قرار بگیرند. این روزها هم مدیران رستوران شمعدان با یک تاریخ نزدیک به 50ساله در سابقه رستورانشان، در نظر دارند با ارائه خدماتی مدرن به مشتریان خاص، تمام وی‍ژگی های یک رستوران منحصر به فرد را برای خودشان حفظ کنند. برای همین مدیریت شمعدان برای پذیرایی از مهمانانی که تقاضای پذیرایی در سطح مهمانان vip را دارند خدمات ویژه ای در نظر گرفته. مثلا اینکه تمامی مراحل پارک ماشین و ورودیه مشتریان توسط پرسنل خاص و تعلیم دیده انجام می شود و در بدو ورود مهمانان یک نوشیدنی خوش آمد گویی welcome drinke   برایشان سرو می شود. در ادامه هم به عنوان پیش غذا، سوپ ویژه شمعدان سرو می شود. انتخاب مشتریان این رده هم از منوی vip خواهد بود. غذاهایی شامل انواع کباب های ایرانی، غذاهای دریایی و استیک ها که قیمت غذاها از 23هزار تومان شروع شده و به بالای 50هزار تومان می رسد. فقط جهت اطلاع عرض می کنیم که در شمعدان شما با یک رستوران عادی مواجه نیستید چون برای راحتی شمایی که زیاد شلوغی را دوست ندارید یک فضای دنج 34نفره با دکوراسیون فوق العاده زیبا و سلطنتی در نظر گرفته شده و برای هر 10 نفر مهمان یک کمک گارسن و برای هر کل سالن دوگارسن و سه کمکی فعالیت می کنند. پرسنلی که کاملا آموزش دیده اند و با یک اشاره، دستورات مشتریان را در سطح بالا انجام می دهند. ضمن اینکه این مکان می تواند برای جشن های محدود و خانوادگی از قبیل جشن آشنایی، جشن عقد و جشن تولد بسیار مناسب باشد.

از شمعدان بیشتر بدانید
-مشتریان رستوران اگر علاقه به پذیرایی در سطح vip را دارند می توانند در زمان رزرو تلفنی و یا هنگام مراجعه به رستوران اعلام کنند که می خواهند پذیرششان ویژه و یا خاص باشد.
-در رستورانvip شمعدان محدودیت زمانی برای پذیرایی وجود ندارد و مهمانان می توانند تا هر زمانی که می خواهند میزشان را رزرو کنند.
– در آینده نزدیک موزیک زنده پیانو هم به مجموعه شمعدان اضافه خواهد شد.
-در منوی vip شمعدان استیک ها و غذاهای دریایی بیشترین مشتری را دارد.

 

پست های مرتبط

ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد