آزمايشـگاه تشخيص طبي جمالزاده

ميدان انقلاب-خيابان جمالزاده شمالي-نبش خيابان نصرت-شماره 81

69-66591859

آزمايشـگاه تشخيص طبي جمالزاده

نظرات (2)

 • راشدنیا
  پاسخ

  جواب آزمایش IgGمن ۶۹.۰اومده نمیتونم باردار بشم متشکرم

 • دکتر محمد امین اسلامی
  پاسخ

  با سلام و عرض ادب
  احتراما به استحضار می رساند شرکت دانش بنیان اسطوره آذر صنعت زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی تبریز موفق به طراحی و تولید دستگاه انکوباتور سیار جهت حمل نمونه های بیولوژیکی شده است. یکی از کاربردهای این دستگاه، حمل نمونه اسپرم از محل نمونه گیری به آزمایشگاه می باشد.
  با توجه به اینکه دریافت نمونه در محوطه آزمایشگاه به خاطر مقیدات اخلاقی همراه با استرس و فشار عصبی خواهد بود و یقینا استرس عصبی در فرایند تولید اسپرم اختلال ایجاد کرده و اثرات نامطلوب و مخربی بر روی اسپرمهای دریافتی ایجاد خواهد کرد در نتیجه نمونه دریافتی گویای واقعیت های فیزیولوژیک فرد نخواهد بود و نتایج آزمایشات نیز به دور از واقعیت خواهد بود و نهایتا فرايند درمان نیز با اتكاء به نتايج آزمايشات نادرست منجر به شكست خواهد شد.
  این دستگاه تازه وارد سیستم مراکز درمان ناباروری و آزمایشگاههای پزشکی شده است و در تعدادی از آزمایشگاههای پزشکی و مراکز درمان ناباروری در کل کشور موجود است. با بکارگیری دستگاه انکوباتور سیار در مراکز درمانی و آزمایشگاها ، شخص نمونه دهنده می تواند دستگاه انکوباتور سیار را برای چندین ساعت از آزمایشگاه به صورت امانی یا اجاره ای تهیه نماید و سپس با آرامش خاطر در محیطی کاملا آرام و عاری از استرس همانند منزل، نمونه را دریافت نموده و آن را به وسيله اَنکوباتور سیار به آزمایشگاه مورد نظر منتقل نماید تا بدین وسیله از آسیبهاي وارده به اسپرمها در اثر استرس جلوگیری گردد.
  جهت آشنائی بیشتر با این دستگاه به سایت زیر مراجعه فرمائید.
  http://www.ostoreh.com ostoreh20@gmail.com
  تلفن : 34766678 – 041 همراه : 09148670215
  شرکت دانش بنیان اسطوره آذر صنعت

ارسال دیدگاه

ابتدا نام خود را بنویسید و سپس در کادر بزرگتر دیدگاه را در آخر نیز ارسال را بزنید، توجه داشته باشید که دیدگاه ها پس از تائید نمایش داده می شوند، پس از زدن ارسال دیدگاه شما ارسال شده و در صف بررسی قرار می گیرد


آزمايشـگاه تشخيص طبي جمالزاده

خلاصه مشخصات:

 • 69-66591859
 • ميدان انقلاب